HP LATEX İLE KALİTELİ, UZUN ÖMÜRLÜ, SAĞLIĞA ZARARSIZ BASKI

HP LATEX İLE KALİTELİ, UZUN ÖMÜRLÜ, SAĞLIĞA ZARARSIZ BASKI

HP Latex 335 baskı makinesi, uygun maliyeti ve sağlıklı su bazlı boyaları sayesinde baskı işlerinizi hızlıca ve yüksek kaliteyle tamamlamanızı sağlar. Latex boyalar ayrıca, solvent boyalarla yarışan özelliklere sahiptir. Çizilmelere karşı yüksek direnç sunar.
HP Latex 335 sayesinde, baskı ve kesme işlemlerinizi ayrı ayrı kullanmak yerine aynı anda hem baskı hem de kesme olanağına sahip olabilirsiniz. HP Latex 335 modeli, gerçek baskı ve kesme çözümüyle hızınızı iki katına çıkararak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
1.60 metre enindeki makine, yüksek hız modunda saatte 50m2 baskı imkanı sunarken; saniyede 113cm kesim hızına sahiptir. En yüksek kalitede 1200x1200dpi baskı çözünürlüğü sunan makine farklı baskı ihtiyaçlarınıza uygun baskı modları ile ihtiyacınıza yönelik çözüm sunar. Dış mekan etkinlik afişleri, brandalar, kumaşlar, satış noktası grafikleri, arkadan aydınlatmalı ürünler, dekorasyon ürünleri, etiket ve çıkartmalar, kişiselleştirilebilir kıyafetler, zemin grafikleri, duvar sticker’ları, vitrin çıkartmaları, araç grafikleri gibi çok geniş yelpazede uygulama ihtiyaçlarınıza çözüm sunan HP Latex 335, HP’nin baskı ve kesim uzmanlığı sayesinde uygulama çeşitliğinizi artırmanızı sağlar.
Sağlığa zararsız ve çevre dostu Latex boyalar sayesinde, baskılar iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kokusuz baskı sayesinde solvent makineler ile yapılamayan iç mekan baskıları hayat geçirilebilir; otel, restoran ve okul gibi yüksek çevre ve sağlık standartları gerektiren mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Çizilmelere karşı üstün dirence sahip HP Latex boya teknolojisi sayesinde de son işlem ve uygulama sırasında hasar riskini en aza indirir. Üstelik baskıların kuruması için ek zamana ihtiyaç duymayan latex boyalar, baskıdan hemen sonra laminasyon yapılması için de uygundur.