Üsküdar Canvas Baskı

Üsküdar ‘da Canvas Baskı hizmetleri ile sizlere özel ölçülerde da Canvas Baskı hizmeti sunuyoruz . ister kendi tasarımlarınızı isterseniz grafik ekibimiz ile tasarladığınız Canvas Baskılarını en kaliteli çıktıları ile sizlere sunuyoruz.
Siyah Ozalit Baskı Çözümleri | Üsküdar Canvas Baskı Hizmeti

WhatsappMüşteri Hizmetleri
publish_riso_a2_(5923)

Canvas Baskı

KANVAS BASKI

Kendi resimlerinizden sanat eseri yapın!

Kendi kişisel resimlerinizin çizimlerini yapmak artık sorun değil. Bu, evinizi dekore etmenin harika bir yoludur. Bizim ile tuval baskılar, düğün fotoğrafları, veya önemli aile portrelerin güzelliğini kutlamak olabilir.

      Kanvas baskılarımız:

 • Farklı boyutlarda mevcuttur
 • Kanvas malzemeler üzerine basılmıştır
 • Yarı yansıtıcı parlak bir yüzeye sahiptir
 • Hızlı bir dönüş süresine sahip olun

Kanvas Baskı Ürünümüzle Fotoğraflarınızı Tuvale Dönüştürün!

Ucuz Kanvas Baskı ürünü dünyada devrim yaratmaya geldi. İnsanlar yıllarca kapılarında asılı mürekkeple boyanmış tuvallere bayılırlardı. Ancak gerçek şu ki, tüm dünya değişiyor. Artık insanlar, kişisel ve samimi bir dokunuşla evlerini dekore etmenin yeni yollarını keşfediyor. Artık bir aile fotoğrafı çekip evinizin herhangi bir yerinde asılı harika bir duvar tuvaline dönüştürmek mümkün.

 

Farklı Özel Baskılı Tuval Türleri

Birçok ucuz kanvas baskı seçeneği vardır, birkaçını çevrimiçi olarak görmüş olabilirsiniz. Kanvas farklı şekil ve formlar taşımalıdır.

 • Özel Resim Tuvali: Burada insanlar sadece tuvale dönüştürmek istedikleri resimlerle oynuyorlar. İstediğiniz kadar onunla oynayın, kırpın, döndürün veya sadece onunla oynayın.
 • Kolajlı Tuval: Burada, birçok aile fotoğrafını tek bir kanvas baskı projesinde birleştirebilirsiniz. Büyük bir ailen varsa, bu senin için mükemmel bir seçim olacaktır. Birçok resmi tek bir ucuz tuvale sığdırmak, genellikle duvar dekorasyonu için iyi bir seçimdir.
 • 5 parçalı kanvas tablo: Bu özel durumda, bir kolaj kanvas projesi gibi çalışır, 5 parçalı kanvas tablo her tuval ayrı monte edilir. Bu tuvali belirli şekillerde düzenleyerek duvarınızda bir dikdörtgen veya kare oluşturun..
 • Çiçek ve gezi mekanı Tasarımları: Ev dekorasyonu uzmanları arasında oldukça yaygın olan ürünlerdir. Çiçekleri gören herkes için çok kolaydır. Temiz bir bahçede tuvale basılmış iyi bir panorama, herkesin günlerini daha iyi hale getirebilir. Çiçekler ve gezi panoraması günümüzde en popüler kanvas baskı projeleri arasında yer alıyor.

Diğer Yaratıcı Tuval Baskı Projeleri

Önceden basılmış tuvali kullanmanın başka tür ve yaratıcı yolları da vardır. Sanat dersinde ilk önce bir kalemle sanatın çizgilerini çizip sonra boyamaya başladığınız zamanları hatırlıyor musunuz? Sonuç olarak, tüm bu desen boyama artık dijital olarak yapılıyor. Buna Boyama Tuvali denir .

 

Renklerle doldurulmaya hazır resimlerle tuvali yazdırın, çocuğunuzun veya ziyaretçilerinizin bu renklendirme özelliğine sahip önceden basılmış tuval ile uçup gitmesine izin verin. Çizim genellikle sürecin en zor kısmıdır ve bu seçenekle bu adımı atlayabilir ve herkes için daha çekici hale getirebilirsiniz. Daha küçük masalar ve kişisel ortamlar için, çerçeveli baskı tuvali de taşıyoruz . Bu, çok yüksek kaliteli malzemeyle basılmış küçük resimlerden oluşur ve çıktıda tam resim ayrıntılarının gösterilmesine izin verir. Daha sonra yüksek kaliteli baskılı kanvas üzerine bir kristal yerleştirilir. Bundan sonra, sanatı kristal ile çerçevelemek için kalın bir bordür kullanılır.

.

Facebook, Instagram veya Sosyal Medya Hesaplarınızdan Tuval Baskısı Yapın

Ne yazık ki sosyal medya resimleri istediğimiz kadar kaliteli değil. Ancak bazen, özel tuval projemizi oluşturmak için tek yapmamız gereken bu. Bu tür durumlar için, kaliteyi veya piksellemeyi kaybetmeden resim boyutunu ARTTIRMAK için birkaç adım oluşturduk. Bu, görüntüyü hiç pikselleştirmeden boyutu büyütmemizi sağlayan yeni ve yenilikçi AI (Yapay Zeka) teknolojisi sayesindedir.

Görüntüyü boyut olarak büyüdükçe yeniden yaratmayacak, dolayısıyla resmin oranını ve temizliğini korumak için iyi bir iş çıkaracaktır. Bununla birlikte, bize her türlü sosyal medya resmini verebilirsiniz. Bize Pinterest, Instagram, Facebook böylece büyük bir tuval projesi için baskı yeteneklerini artırma konusunda onlara bir şans verin.


Eviniz / Ofisiniz İçin Kolayca Güzel Kanvas Baskılar Oluşturun

Evinizi veya ofis alanınızı kanvas baskılarla dekore etmek ister misiniz? Cevabınız evet ise, doğru seçimi yaptınız. Kanvas baskı, ofisin veya evin boş duvarlarını dekore etmek için popüler bir seçim haline geliyor. Popülaritesinin arkasındaki sebep çok basit. Kanvas fotoğraf baskıları ile dijital fotoğrafınızı harika bir sanat eserine kolayca aktarabilirsiniz. Siz de aynısını dijital fotoğrafınızla yapmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.  kanvas baskımızla aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz:

 • Hızlı Geri Dönüş Süresi
 • Çoklu Boyut Seçenekleri
 • Farklı Bitiş Seçenekleri
 • Tuval malzemelerine baskı

Neden Kanvas Baskılara İhtiyacınız Var?

Oturma odanızın veya ofisinizin ekstra alanını dekore etmeyi mi planlıyorsunuz? Mekanı ev dekor öğeleriyle dekore edebilirsiniz. Bununla birlikte, piyasada bulunan ev dekor ürünlerinin çoğu maliyetlidir.

Peki bu, mekanınızı süslü eşyalarla hayal etmenizi ve dekore etmenizi engelliyor mu? Pek sayılmaz. Tuval üzerine her türlü resmi basmak için kanvas baskı teknolojisinden yararlanabilirsiniz. Kanvas baskılarla kolayca harika bir tuval duvar resmi oluşturabilirsiniz. Nedeni oldukça basit. Kanvas tablo, bir odaya veya herhangi bir boş alana derinlik, karakter ve doku ekleyebilir.

Düğün veya aile fotoğrafınızın tuvale basılması için kanvas baskı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Fotoğrafınız, tuval baskısı orijinal görünecek şekilde basılmıştır. Baskıyı bitirdikten sonra duvarlara asabilirsiniz.

Baskı teknolojisindeki ilerlemeler, tuvaller üzerine güzel baskılar yapmayı mümkün kılmıştır. Müşteriler retro baskılara mı yoksa modern baskılara mı gitmek istediklerine karar verebilirler. Müşteriler, gereksinimlerine göre yüksek kaliteli galeri sarılı kanvas baskıları veya kanvas baskı kolajlarını bile seçebilirler.


Tuval Üzerine Basılmış Fotoğrafları Alın

Unutulmaz anlarınıza değer vermelisiniz. En sevdiğiniz anları tuvallere çerçeveleyin. Resmi tuvale aktarmak ve canlı hale getirmek için üst düzeyde beceriye sahip olmanız gerekir.

Ancak, bir tuval baskısını bir tuval resmiyle karıştırmamalısınız. En yüksek sanat biçimi kanvas baskılardır. Mürekkep püskürtmeli baskıya dayanmaktadır. Görüntüyü yazdırdıktan sonra, tuval çerçeve üzerine gerilir. Yazıcılar, tuvalleri çerçeveleyebilir veya kanvas baskılara çerçevesiz kenarlıklar sunabilir. Kanvas baskılar sadece tuvallere dijital resim basılmasına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda tuvallere portre aktarabilir.

Kanvas Baskılar ve Çerçeveli Baskılar

İnsanların tuval baskı hizmeti sağlayıcılarına sorduğu en yaygın soru, kanvas baskılar ile çerçeveli baskılar arasındaki farktır. Diğer sorular, tuvallerin aşınmaya ve yıpranmaya karşı savunmasız olup olmadığını içerir.

Peki, sorunun cevabı değişiklik gösteriyor. Örneğin, kanvas baskı geleneksel baskılardan çok daha iyidir. Temel olarak, sağlam ve dayanıklı kumaştan bir kanvas yapılır.  Bu nedenle, geleneksel baskılardan daha iyidirler.

Kanvas baskı şirketleri, bir duvarı dekore etmek için çok yönlü bir yaklaşım sunar. Kanvas baskıların çerçevesiz kenarlıkları her stile sığabilir. Kanvas tablolarda kullanılan canlı renkler bir odayı kolayca süsleyebilir. Öte yandan çerçeveli bir dekor, odanın genel dekoru ile uyumlu olabilir. Odanın renk düzeni eşleştirilerek asılabilir.

 

Bu nedenle, eviniz için güzel bir kanvas baskı oluşturmak istiyorsanız, yakınımda kanvas baskı sunan bir yerle anlaşmnız gerekecek. Profesyonel bir baskı şirketi kiraladıktan sonra arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz. Baskı şirketi, kanvas baskı işini uygun bir fiyata halledecek. Dahası, iyi bir kanvas baskı şirketi, müşterilerine farklı kanvas şekil ve formları arasından seçim yapabilmeleri için rehberlik ederde.

Özel Resim Tuval

Resimlerinizle oynamak istiyorsanız bu seçenek tam size göre. Tuvale her türlü resmi dönüştürebilir ve onunla oynayabilirsiniz. Resminizi sergilemek için tuvali manzara veya portre modunda kullanabilirsiniz..

5 Parçalı kanvas tablo

Kanvas kolaj projesine çok benziyor. Bununla birlikte, 5 parçalı kanvas tablonun birbirini tamamlayan tuvalleri dekorasyonunuzu önemli bir şekilde etkileyecektir

Kanvas Baskıların Kullanıldığı Çeşitli Projeler

 • Ev dekorasyonu

Tuvaller aynı zamanda ev dekorasyonunda da kullanılmaktadır. Tuvaller üzerinde her türlü tasarımın çoğaltılması için kullanılmaktadır. Soyut bir sanat eseri veya elle çizilmiş bir sanat eseri şeklinde olabilir. Bu sanat eseri duvarları süslemek için harika olabilir.

 • Çoklu Panel Kanvas ( 5 parçalı kanvas tablo)

Kanvas baskı projesinin bir başka popüler şekli de çok panelli kanvas baskıdır. Bir kişi duvarlarda büyük bir şekil ve sıra oluşturmak için aynı görüntüyü basmak istediğinde idealdir. Genellikle 3 ila 5 tuval kullanılarak yatay hizalama şeklinde yapılır. Çok panelli tuval (5 parçalı kanvas tablo) görüntüsü için hizalama çok önemli bir rol oynar.


 • Çiçek ve Gezi Tasarımları

İç mimarlar arasında bu tür kanvas tablolar oldukça popülerdir. Tasarımcıların tuvale baskılar üzerinde bir çiçek panoraması oluşturmasına olanak tanır. Herkes tuval üzerine basılmış güzel manzaralar görmeyi çok ister. Sahne, bakanı başka bir dünyaya kolayca taşıyabilir.

Diğer Kanvas Baskı Projeleri

 • Boyama Kanvas Tabloları

Kanvas baskı atölyeleri ile çalışan uzmanlar size tuval boyama hakkında memnuniyetle bilgi verecektir. Bu beyninize bir çıngırak mı vuruyor? Sanat dersiniz sırasında, sanatın üzerine çizgiler çizmiş ve onu renklendirmeye başlamış olmalısınız. Aynı model artık dijital kanvas baskı için de takip edilmektedir. Bu tür tuvallerle çocuğunuz tuvali renklendirir.

 • Çerçeveli Baskı Tuvalleri

Kanvas baskıların çerçeveli baskılardan farklı olduğunun farkında olmalısınız. Çerçeveli baskı tuvalleri yüksek kaliteli malzeme kullanır. Bu kanvas baskı, çıktı sırasında resmin her dakika detayının ortaya çıkmasını sağlar.

 

Boyama Tuvali Baskısına Nasıl Gidilir?

Küçük çocuğunuz için boyama tuvali baskısı oluşturmakla ilgileniyorsanız, bunu kolayca yapabilirsiniz. Sadece renkle doldurulması gereken çizimi kanvas yazıcınıza götürün. Onları tuvale yazdırın. Tuvale basıldıktan sonra güzel renklerle doldurulmaya hazır. Ucuz boyama kanvas baskılar ile çocuğunuzun yaratıcılığının uçmasına izin verebilirsiniz. Çizim yapmak zor bir iştir. Küçük çocuğunuz için bu adımı atlayabilir ve boyama işini çok ilginç hale getirebilirsiniz.


.

Hangi Tualler Uygun Fiyatlıdır?

Uygun fiyata yüksek kaliteli kanvas baskılar yazdırmak ister misiniz? Uzatılmamış haddelenmiş kanvas baskılara gidebilirsiniz. Birçok kanvas yazıcı, gerilmemiş haddelenmiş kanvas baskıları asgari bir maliyetle evinize gönderir. Tasarımı tuval üzerine basacaklar, onu bir çizgi film tüpüne yuvarlayacaklar. Çok fazla paketleme maliyetinden tasarruf sağlar. Müşteriler sadece nakliye ücretini ödemeleri gerektiği için çok tasarruf ederler. Ürünü teslim aldıktan sonra, baskılı tuvali istedikleri şekilde kullanabilirler.

Tuvallere Sosyal Medya Resimlerini Yazdırın

Sosyal medya resimleri yüksek kaliteli değildir. Ancak kanvas baskı projeleri yardımıyla görüntüleri kolaylıkla kanvas baskıya aktarabilirsiniz. Resminizin pikselleşmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Kaliteden ödün vermeden size kanvas baskı sağlayabiliriz. AI teknolojisi sayesinde mümkün hale geldi. AI ile boyut artırılabilir ve pikselleşme önlenebilir..

Özel Kanvas Baskı Siparişi

Özel kanvas baskı siparişi vermeyi dört gözle bekliyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Bize çiziminizi veya resminizi veya tasarım dosyanızı bize göndermeniz yeterlidir. Uzmanlarımız tasarım veya çizim dosyalarını inceleyecek. Herhangi bir değişiklik yapılması gerekiyorsa, bunu ücretsiz yapacağız. hizmetlerimizden memnun kalacaksınızdır.

Kanvas Baskının Avantajları

Güzel bir fotoğrafı tuvale aktarmak ister misiniz? Kanvas baskı firmasından yardım alabilirsiniz. Ancak bu baskı firmalarından yardım almadan önce kanvas fotoğraf baskılarının sunduğu çeşitli avantajları gözden geçirmeniz gerekiyor.

 • Profesyonel görünüm

Herhangi bir  tuval baskı sağlayıcısı, bu baskının kullanıcının tercihine göre fotoğrafları düzenlemeye izin verdiğini söyleyecektir. Kişinin baskılarda istediğini elde etmesini sağlar.

 • Kolay Çerçeveleme

Tuvale bir resim yazdırdıysanız, ona bir kenar eklemeniz yeterlidir. Kenar, kenar boşlukları ve çerçeveler olarak işlev görür.

 • Dayanıklılık

İnsanların kanvas baskıyı tercih etmesinin önemli bir nedeni budur. Kanvas baskılar çoğu zaman uzun süre dayanabilmesi için güçlü malzemelerden yapılır.

 • Boyut Sorun Değil

Bu kanvas baskının en iyi yanı, kanvasın boyutunu seçebilmenizdir. İhtiyaçlarınıza göre sipariş verebilirsiniz. Odanızın veya alanınızın duvarlarının boyutuna uyan bir boyut sipariş etmek her zaman daha iyidir.

 • Güzel sanat eseri

Kanvas baskılar ile güzel bir sanat eseri yaratabilirsiniz. Boş bir duvara bakmaktansa, tuval kolajıyla dolu bir duvara sahip olmak daha iyidir. Ayrıca, en sevdiğiniz fotoğraflarla sanat eserleri oluşturmak çok kolaydır. Tek yapmanız gereken, işi bitirmek için profesyonel bir yazıcı kiralamaktır.

Kanvas baskınızı ilginç hale getirmek için sabırsızlanıyor musunuz? Fotoğrafın tuvale gerilmediğinden emin olmalısınız.  Çerçevelemeniz gerekirse diye, kanvas baskılarla ilgili yardım alın. Onları çerçevelemek istemiyorsanız, onları sarmalarını isteyebilirsiniz. Ayrıca tuvale koruyucu bir katman uygulanmasını sağlamalısınız. Koruyucu bir katman, kanvasınızın her türlü aşınma ve yıpranmadan korunmasına yardımcı olacaktır.


Kanvas Baskının Firmanız İçin Faydaları

 

 

Tuval Baskı

Duvarda harika görünecek güzel bir fotoğrafınız var mı? Öyleyse, bugün bir tuval bastırmayı düşünün. Bizim ile  tuval baskı hizmetleri, hiç hiçbir zaman sanat eseri haline fotoğrafını dönüştürebilir.

Kanvas Baskı: Resim Yapma

Fotoğraflarınızı sergilemenin sofistike ve benzersiz bir yolunu mu arıyorsunuz, o halde kesinlikle kanvas baskıyı seçmelisiniz? Fotoğrafları veya bazı medyayı herhangi bir boyuttaki bir tuval üzerine yazdırabilirsiniz. Bu nedenle, kendi kişisel imajınızdan bir sanat eseri yaratmak artık zor değil. Fotoğraflarınızı bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz.

Boş bir duvara hayran kalacak pek bir şey yok. Öte yandan, sadece bir poster koymak sorunu çözmez. Harika görünecek bir şeye ihtiyacınız var. Bu nedenle, kanvas baskılara gidin. İzleyicileri, baktıkları anda etkileyecek. Odanın ve ayrıca duvarın odak noktası olacak.


İstediğiniz Herhangi Bir Tuval Boyutunu Seçin

Bu sanat eserinin en iyi yanı, istediğiniz herhangi bir boyutu seçebilecek olmanızdır. Bu nedenle, duvarın ve odanın büyüklüğüne ve boyutuna göre sıralayın.

Kanvas baskı, tüm bu sorunlara mükemmel bir cevaptır. Şimdi, elinizi tuval üzerine koymanın birkaç yolu var. Orijinaller için gidebilirsiniz ama çok pahalıdırlar. Öte yandan, tuval sanat eseri kopyaları oldukça yapışkan görünme eğilimindedir. Özgünlük ve benzersizlik önemlidir.

 

siyah_ozalit_logo2

İletişim

Telefon:

0216 401 15 13

E-Mail :

info@siyahozalit.com

}

Çalışma Saatlerimiz

08:30 - 19:00

Adresimiz :

Konuşmayı Başlat
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Lena Dijital
Merhaba,
Üsküdar Canvas Baskı Hakkında Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?