Üsküdar Lateks Baskı

Üsküdar ‘da Lateks Baskı hizmetleri ile sizlere özel ölçülerde Lateks Baskı hizmeti sunuyoruz . ister kendi tasarımlarınızı isterseniz grafik ekibimiz ile tasarladığınız Lateks Baskılarını en kaliteli çıktıları ile sizlere sunuyoruz.
Siyah Ozalit Baskı Çözümleri | Üsküdar Lateks Baskı Hizmeti

WhatsappMüşteri Hizmetleri
publish_riso_a2_(5923)

Lateks Baskı

LATEKS BASKI NEDİR?

Lateks baskı ne için kullanılır?

Lateks baskı, yumuşak tabela, duvar kağıtları, araç grafikleri, afişler ve vinil gibi çok çeşitli uygulamalarda ve malzemelerde kullanılır. Hem iç hem de dış mekan kullanımıyla, hem kaplamalı hem de kaplamasız malzemelere baskı yapabilme özelliği, bu baskı yöntemini son derece çok yönlü hale getirir.

Lateks baskının faydaları

Lateks baskı tekliflerinin geniş kullanım yelpazesinin yanı sıra, neden bu kadar popüler bir baskı yöntemi haline geldiğine dair birçok fayda vardır.

Tehlikeli kimyasal yok

Geçmişte, ticari baskı şirketleri, insanlara ve çevreye zararlı bileşikler içeren solvent bazlı mürekkepler kullanıyordu. Çözücüye alternatif olarak lateks mürekkep piyasaya sürüldü ve HP lateks mürekkepleri yaklaşık% 70 sudan yapıldı.

Baskının çevre ve sağlıkla ilgili endişelerini azaltmak, bitmiş ürününüzün sağlık veya yemek tesisleri dahil her yerde sergilenebileceği anlamına gelir.

Dayanıklı ve dayanıklı

Lateks mürekkebin, malzemeye ve içeride mi yoksa dışarıda mı bulunduğuna bağlı olarak farklı ömürleri vardır. Bununla birlikte, lateks baskı çizilmeye ve aşınmaya dayanıklı olduğu kadar suya ve kimyasallara farklı seviyelerde dayanıklıdır. Lateks mürekkeplerin direnci hakkında daha fazla bilgi edinmek için, HP’nin baskı dayanıklılığı kılavuzuna bakın.

Yüksek kalite ve yüksek hız

Canlı renkler ve net grafikler basan lateks baskı, yalnızca inanılmaz kalitede değil, aynı zamanda anında hazır olan yüksek hızlı baskılar sunar. Geleneksel solvent baskının aksine, lateks mürekkepler kuruma süresi gerektirmez, böylece bir sonraki işe biter bitmez başlayabilirsiniz.

Uygun maliyetli

Lateks baskı, kısa süreli kullanım için laminasyon gerektirmez, hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca, bitmiş ürünleri iki kat daha hızlı teslim edebileceğiniz ve böylece daha fazla işi üstlenebileceğiniz için yüksek hızlı baskıdan yararlanarak paradan tasarruf edeceksiniz.

Lateks baskının kalitesi, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı sayesinde birçok işletme için harika bir çözüm olduğu bulunmuştur. Mevcut en yeni mürekkep teknolojilerinden biri olmasına rağmen, yüksek sıcaklıkta kurutma ve zayıf çizilme direnci gibi tüm sınırlamaların üstesinden gelinmiştir ve talep arttıkça yazıcılar ve mürekkepler hala iyileştirilmeye devam etmektedir.

Paradan tasarruf ederken, çevreyi korurken ve kaliteli ürünler sunarken mümkün olan en iyi baskı sonuçlarını elde etmek istiyorsanız, lateks baskıyı düşünmelisiniz.

siyah_ozalit_logo2

İletişim

Telefon:

0216 401 15 13

E-Mail :

info@siyahozalit.com

}

Çalışma Saatlerimiz

08:30 - 19:00

Adresimiz :

Konuşmayı Başlat
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Lena Dijital
Merhaba,
Üsküdar Lateks Baskı Hakkında Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?