Üsküdar Ozalit

Üsküdar Ozalit olarak baskı ve tasarım konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmanın gurununu yaşıyoruz Üsküdar Ozalit olarak sizlerin en iyi hizmeti alması için 2010 Yılından bu yana sizlere hizmet vermekteyiz sizlerde daha kaliteli bir hizmet için bizlerle iletişime geçiniz 
Siyah Ozalit Baskı Çözümleri | Üsküdar Ozalit

WhatsappMüşteri Hizmetleri
publish_riso_a2_(5923)
publish_riso_a2_(5923)
publish_riso_a2_(5923)

Üsküdar Ozalit

Kurumsal Dijital Copy, insanların artık olmazsa olmazı, Copy Center sektörünün vazgeçilmez ismi Siyah Ozalit profesyonel ekip ve deneyimli iş arkadaşlarıyla 2000 yılından bu yana Copy Center ve Ozalitçi sektöründe en önde gelen firmalar arasına girmiştir.

Ozalit nedir ? Ozalit Baskı ne anlama gelmektedir ? Ozalit Baskı, ışığa hassas ve duyarlı kağıdın kaplanmasıdır. Kuvvetli ışığı ince, şeffaf kağıda vurdurarak pozlama işlemidir. Bu işlem sonrası amonyak ekleyerek görüntünün kağıda sabitleme işlemidir.

Ozalitçilik, diğer ismi (plan) kopya baskılarda devamlı tercih edilmektedir. Ozalit Copy Elektronik-Elektrik , İnşaat mühendisliği ve makine mühendisliği için hazırlanan çizimler için ve bunların kopyalanması adına büyük bir kolaylıktır.

Siyah Ozalit & Copy çok büyük Makina sistemleri ve profesyonel ekip ile, İstanbul içerisinde Kurumsal Okulların, Hastanelerin , tüm firmaların, Copy & Dijital Baskı ve Ofset baskı ihtiyaçları için yılların verdiği güvenilirlik ile Çözüm Merkezi olmuştur.

Siyah Ozalit & Copy baskı dökümandan noktasında Profesyonel bir Grafik tasarım çalışması ve sonrasında baskı ve baskı sonrasındaki umum çalışmaları büyük bir dikkat ve titizlikle tamamlamıştır. İstanbul’un çok ilçelerinden ve Üsküdar bölgesindeki baskı çözümlemesini yaptığımız yüzler firma ve referanslarımız buna delilidir.

Siyah Ozalit & Copy Kurumsal Dijital kopyalama merkezi Kaliteli hizmet anlayışı ve sorunsuz, hızlı Ekip beraberliği ile Daimi mutlu yüzler sağlanmıştır ve sağlayacaktır.

Siyah Ozalit Copy küçük veya orta boy çalışmalarınızı bilgisayar üzerinden veya kağıt üzerinden hazırladığınız dökümanları , istenilen ölçütlerde Hemen çıktı alıyor ve teslim ediyoruz. Siyah Ozalit Copy merkezinin Ozalit ve kopyalama noktasını verdiği hizmetler.

siyah_ozalit_logo2

İletişim

Telefon:

0216 401 15 13

E-Mail :

info@siyahozalit.com

}

Çalışma Saatlerimiz

08:30 - 19:00

Adresimiz :

Konuşmayı Başlat
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Lena Dijital
Merhaba,
Üsküdar Ozalit Hakkında Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?